O firmie

Witamy w BLOWER S.C.

Jesteśmy nowoczesną firmą z dużym doświadczeniem. Działamy na rynku od 1993 roku i z przyjemnością dzielimy się zdobytym doświadczeniem z naszymi partnerami biznesowymi. Dostarczamy nowoczesne i specjalistyczne rozwiązania monitoringu (telewizji przemysłowej, kamer, CCTV) oraz systemów alarmowych (SSWiN).

Wdrażamy nowoczesne technologie i doradzamy naszym klientom w doborze rozwiązań. Nasze doświadczenie to nie tylko telewizja przemysłowa i alarmy. Mamy również doświadczenie telekomunikacyjne, informatyczne i elektroniczne.

Duża baza wiedzy i doświadczeń, stałe podnoszenie naszych kwalifikacji, umożliwia nam zaproponowanie klientowi kompleksowych, funkcjonalnych, nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań, ukierunkowanych na jego potrzeby. Jeżeli chcesz zainstalować kamery telewizji przemysłowej lub alarm w swoim domu lub firmie a nie posiadasz do tego infrastruktury to nie musisz się już o to martwić.

My możemy zainstalować systemy odpowiednie dla ciebie. Zintegrować je i do ich potrzeb zbudować odpowiednią infrastrukturę sieciową.

Posiadamy odpowiednie koncesje i certyfikaty uprawniające do projektowania i budowy Systemów Teleinformatycznych, SSWiN, CCTV, KD.

Więcej o działalności naszej firmy na stronie www.blower.com.pl

Zapraszamy do współpracy!